Super User
Kategoria:
 1. Międzyszkolny Konkurs Literacki "JA - ZWIERZĘ"

  Temat: "Wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem"
  Forma: sztuka teatralna lub opowiadanie z dialogiem

  Termin nadsyłania prac: 15.02.2013r. - wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w temacie wpisać: "biblioteka:konkurs>>Ja - zwierzę<<"

  Objętość pracy: min. 1 strona o formacie A4, max. 2 strony maszynopisu (czcionka 12pt, marginesy 2 cm, pojedyncza interlinia). W przypadku sztuki teatralnej wymogi dotyczące objętości pracy nie obowiązują. Nie może być jednak krótsza niż dwie strony maszynopisu.


 2. "ODKRYWAMY TALENTY PRZYSZŁOŚCI"

  Temat: "Życie ludzkie jest jedną wielką podróżą, w której czasie rozkwitają marzenia" - Janusz Korczak.
  Forma: do konkursu można zgłosić maksymalnie 2 utwory poetyckie.

  Termin nadsyłania prac: 25 stycznia 2013 roku

  Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się do konkursu wyłącznie za pośrednictwem emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W mailu należy podać swoje podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, data urodzenia, klasa, szkoła, email, telefon kontaktowy, nauczyciel prowadzący) zgodę na ich przetwarzanie oraz tekst konkursowy. Może on być przesłany na zasadzie załącznika lub w treści maila. W konkursie można uczestniczyć wyłącznie indywidualnie, nie grupowo.


  Ważne - zgłoś się do mnie, jeśli chcesz wziąć udział w tych konkursach. Potrzebne będzie bowiem nie tylko oficjalne zgłoszenie, ale także zgoda na publikację prac.

 3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy - Alfik humanistyczny - 19.12.2012 r.

 4. X OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY "Z poprawną polszczyzną na co dzień" - 9 stycznia 2013 r. - II etap

 5. V OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY "Z ortografią na co dzień" - 8 stycznia 2013 r. - II etap