Super User

W tym roku, zgodnie z wieloletnią już tradycją, klasa 6a podjęła akcję pomocy zwierzętom dla schroniska w Celestynowie. Kilka miesięcy temu zaprosiliśmy do współpracy naszych młodszych kolegów z klasy pani Małgorzaty. Podczas pierwszej części akcji zebraliśmy ponad 200 złotych, sprzedając po złotówce nasze zabawki. W marcu poprosiliśmy o pomoc w dalszej zbiórce pieniędzy psiego aktora - Sawannę, która od ponad roku występuje w cieszącym się dużą popularnością serialu "M jak miłość".

Sawanna gra tam psa Steffena, ale poza planem jest ukochaną przyjaciółką Aleksandry Nowak. Sawanna wraz z mamą Oli spotkała się przed świętami z uczniami naszej szkoły po ty, by "opowiedzieć" im o swojej pracy na planie, a przy okazji pomóc nam w zbiórce funduszy na rzecz schroniska.

Dzięki jej obecności klasa 1 i klasa 6a zebrały ponad 500 złotych, które to fundusze przekazaliśmy podczas środowej wizyty w naszej szkole panu Czesławowi, długoletniemu opiekunowi psich i kocich sierot w schronisku. Pan Czesław spotkał się z uczniami wszystkich klas młodszych oraz klasy 6a, która w tym roku kończy szkołę podstawową i w związku z tym poprosiła o kontynuowanie akcji klasę 1.

Mamy nadzieję, że nasi młodsi koledzy podejmą ją z równie wielkim zaangażowaniem. Chcielibyśmy, aby prowadzona przez nas od czterech lat współpraca ze schroniskiem w Celestynowie była kontynuowana przez bardzo twórczą i wrażliwą na krzywdę zwierząt klasę pani Małgorzaty.