Super User

To już druga edycja szkolnego konkursu "Trzy kroki do szkolnej gwiazdy". W wielkim finale, który odbył się 27 lutego, wystąpili młodzi wykonawcy z klas I-IV. Było o co walczyć, gdyż dla najlepszych klasa 1ga, główny organizator konkursu, ufundowała wspaniałe puchary i dyplomy. Przez ponad godzinę wspólną zabawę prowadzili z powodzeniem Karolina Becker i Filip Siuchta.

Jury, w skład którego weszli; Agnieszka Sztyler, Aleksandra Rabińska, Piotr Daszkiewicz i Maciej Zaniewski przyznało następujące nagrody

1 miejsce

grupa z klasy IV w składzie: Aleksandra Trzcińska, Monika Chojnicka, Karolina Kamińska, Patrycja Bugalska, Anna Wróblewska

2 miejsce

Aleksandra Trzcińska

3 miejsce

Mateusz Rabiński

Wszyscy uczestnicy konkursu byli bardzo dobrze przygotowani, co podkreśliło jury. Sądzimy, że tego samego zdania była również publiczność, która długo oklaskiwała wszystkich występujących.

Jako wychowawca klasy Iga wyrażam serdeczne podziękowania moim uczniom za ogromny zapał i pracę, którą włożyli w przygotowanie zabawy dla klas młodszych. Nie było w klasie ani jednej osoby, która nie włączyłaby się w przygotowania konkursu. Miło jest z Wami pracować, dzieciaki!

Renata Mizeracka
wychowawczyni kl. 1ga